Uniserv Jarosław  »  O nas  »  O firmie

O firmie

Firma Uniserv Jarosław Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem powstałym w 1996 r. zajmującym się produkcją i montażem konstrukcji stalowych, budownictwem przemysłowym, realizujemy zadania dla branży energetycznej, przemysłu spożywczego, przemysłu chemicznego i hutnictwa szkła, stopniowo poszerzając swoją ofertę.

 

Świadczymy kompleksowe usługi począwszy od opracowania projektu po realizację. Wysoką jakość świadczonych usług możemy zapewnić dzięki fachowej kadrze technicznej i zarządzającej, wieloletnim doświadczeniu zatrudnionych pracowników.

 

Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są posiadane certyfikaty i uprawnienia. Gwarancją jakości naszych wyrobów i usług jest funkcjonujący w Firmie System Zarządzania Jakością EN ISO 9001:2008. Posiadamy Świadectwo Kwalifikacyjne I Grupy Zakładów Małych uprawniające do prowadzenia prac spawalniczych w zakresie wykonawstwa, montażu spawanych konstrukcji klasy 1, 2 i 3 zgodnie z normą PN-M-69009 wykonywanych ze stali konstrukcyjnych niestopowych i wysokostopowych.

 

Obiekty budowlane wykonujemy na podstawie dokumentacji przygotowanej przez Inwestora lub zgodnie z projektami wykonywanymi przez naszych projektantów.

 

Dbamy o kompleksowość naszej usługi poprzez elastyczne dostosowywanie się do potrzeb Klienta.