Uniserv Jarosław  »  O nas  »  Działalność

Działalność

Firma Uniserv Jaroslaw Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem powstałym w 1996 r. zajmującym się produkcją i montażem konstrukcji stalowych, budownictwem przemysłowym, realizujemy zadania dla branży energetycznej, przemysłu spożywczego, przemysłu chemicznego i hutnictwa szkła, stopniowo poszerzając swoją ofertę.

Świadczymy kompleksowe usługi począwszy od opracowania projektu po realizację. Wysoką jakość świadczonych usług możemy zapewnić dzięki fachowej kadrze technicznej i zarządzającej, wieloletnim doświadczeniu zatrudnionych pracowników.

Potwierdzeniem naszych kwalifikacji są posiadane certyfikaty i uprawnienia. Gwarancją jakości naszych wyrobów i usług jest funkcjonujący w Firmie System Zarządzania Jakością EN ISO 9001:2008. Posiadamy Świadectwo Kwalifikacyjne I Grupy Zakładów Małych uprawniające do prowadzenia prac spawalniczych w zakresie wykonawstwa, montażu spawanych konstrukcji klasy 1, 2 i 3 zgodnie z normą PN-M-69009 wykonywanych ze stali konstrukcyjnych niestopowych i wysokostopowych.

Uniserv Jaroslaw Sp. z o.o. posiada własne zaplecze techniczne i wysokorozwiniętą bazę. Dynamiczny rozwój oraz stosowanie nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań umożliwia naszej Firmie oferowanie wyrobów i usług spełniających w pełni oczekiwania Klienta na zadowolenie którego kładziemy szczególny nacisk.

Dostrzegając potrzebę niesienia pomocy, firma Uniserv Jarosław sp. z o.o. od wielu lat angażuje się w działalność charytatywną. Z troską i zaangażowaniem reagujemy na problemy potrzebujących, dlatego każdego roku staramy się aktywnie odpowiadać na kierowane do nas prośby.